header image
Home  300 Pyetje rreth shtatzanise  Ushqyerja  
Ushqyerja
Të përgjithëshme
Pesha
Lëndët minerale
Vitaminat
Lëngjet
Filter     Order     Display # 
Item Title Hits
Pyetje ne lidhje me lendet minerale gjate shtatzanise 546
Pyetje qe lidhen me peshen gjate shtatzanise 859
Pyetje te pergjithshme rreth ushqyerjes gjate shtatzanise 492
Në fillim të shtatzanisë kam ngrënë një herë Mëlçi. A duhet të merakosem për këtë? 294
Peshku duhet të jetë shumë i shëndetshëm për shtatzaninë. Si qëndon puna me ngarkesën e zhi 215
A është mirë, që në shtatzani të ushqehesh me pak kripe? 243
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 – 6 of 6
 • Infeksionet  ( 6 items )
  Të përgjithëshme
  E ftohura dhe Gripi
  Sëmundjet e fëmijërisë
  Infeksionet gjenitale
  Toksoplazmoza
  Infeksionet nga ushqimet
Klinika gjinekologjike
Planifikimi familjar
REgjistrohu!
Testet e shtatzanise
Zhvillimi i fetusit
Infertiliteti
Mjekesia.com
Advertisement