header image
Home  Shtatzenia  Barra  
Barra
Keshilla rreth shtatzanise me SMS falas (TekstBebi)
Filter     Order     Display # 
Item Title Hits
Shqetesimet me te shpeshta te shtatzanise. 9354
Ushtrimet fizike mund ta bejne lindjen me te lehte dhe me te shpejte 7838
Lindja parakohe dhe lindja fallco. Si ti dalloni ato. 3564
Si te zgjidhni banken per ruajtjen e gjakut te kordonit umbilikal te bebit tuaj. 2142
Dystocia e supeve (Ngecja e supeve te femijes gjate lindjes) 1990
Shenjat mjekesore te shtatzanise 56545
Kujdesi për lëkurën gjatë shtatzanisë 3052
Trajtimi me lazer i strieve 1159
Striet – shkaqet dhe shenjat e tyre 2182
Trajtimi medikamentoz i strieve 1153
Si diagnostikohen defektet e tubit nervor 1385
Acidi folik 3657
Vlerat e peshkut gjate shtatzanise 2558
Shtatzania dhe Lindja 11852
Gjeni nje doktor per bebin tuaj! 4204
Cfare duhet pasur parasysh per te pasur ardhje qumeshti te mjaftueshme 4029
Barerat (medikamentet) dhe ushqyerja me gji 1747
Shfrytezoji debite e ushqyerjes vetem me gji gjate gjashte muajve te pare! 2240
Perparesite e qumeshtit te nenes ne krahasim me llojet e tjera te qumeshtit 1267
Ushqyerja me gji 1831
Cfare është sindromi Down? 6967
Keshilla per fertilitetin dhe koncepsionin 11103
Shtatzania 9661
Cka duhet te dini gjate shtatzanise 100662
Shtatzania- Keshilla te arta 15012
Disa keshilla per babain e ri 4347
Lehonia 5083
Kur eshte koha me e pershtatshme per nje test shtatzanie 10531
A mundet nje ekografi ne javen e katert te konfirmoje shtatzanine 4133
Saktesia e testeve te shtatzanise 5334
Testet e shtatzanise 31905
Kalciumi- Si te zgjidhet ushqimi i pasur me te 6529
Kalciumi, cila forme eshte me e mira 6972
Ushqimet qe duhet te shmangen gjate shtatzanise 16562
A eshte e sigurte ngrenia e peshkut gjate shtatzanise? 7384
Rendesia e ushqimit te mjaftueshem gjate shtatzanise 14430
Barra 6365
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 – 37 of 37
 • Shtatzania jave pas jave  ( 40 items )

   

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania 

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania 

 • 300 Pyetje rreth shtatzanise  ( 1 item )


Klinika gjinekologjike
Planifikimi familjar
REgjistrohu!
Testet e shtatzanise
Zhvillimi i fetusit
Infertiliteti
Mjekesia.com
Advertisement