header image
Home  Shtatzania  Barra  
Barra
Keshilla rreth shtatzanise me SMS falas (TekstBebi)
Filter     Order     Display # 
Item Title Hits
Shqetesimet me te shpeshta te shtatzanise. 9576
Ushtrimet fizike mund ta bejne lindjen me te lehte dhe me te shpejte 8087
Lindja parakohe dhe lindja fallco. Si ti dalloni ato. 3757
Si te zgjidhni banken per ruajtjen e gjakut te kordonit umbilikal te bebit tuaj. 2244
Dystocia e supeve (Ngecja e supeve te femijes gjate lindjes) 2117
Shenjat mjekesore te shtatzanise 61856
Kujdesi për lëkurën gjatë shtatzanisë 3198
Trajtimi me lazer i strieve 1232
Striet – shkaqet dhe shenjat e tyre 2409
Trajtimi medikamentoz i strieve 1250
Si diagnostikohen defektet e tubit nervor 1525
Acidi folik 3997
Vlerat e peshkut gjate shtatzanise 2687
Shtatzania dhe Lindja 12171
Gjeni nje doktor per bebin tuaj! 4401
Cfare duhet pasur parasysh per te pasur ardhje qumeshti te mjaftueshme 4225
Barerat (medikamentet) dhe ushqyerja me gji 1892
Shfrytezoji debite e ushqyerjes vetem me gji gjate gjashte muajve te pare! 2426
Perparesite e qumeshtit te nenes ne krahasim me llojet e tjera te qumeshtit 1431
Ushqyerja me gji 1982
Cfare është sindromi Down? 7504
Keshilla per fertilitetin dhe koncepsionin 11599
Shtatzania 10036
Cka duhet te dini gjate shtatzanise 106965
Shtatzania- Keshilla te arta 15646
Disa keshilla per babain e ri 4439
Lehonia 5374
Kur eshte koha me e pershtatshme per nje test shtatzanie 11548
A mundet nje ekografi ne javen e katert te konfirmoje shtatzanine 4256
Saktesia e testeve te shtatzanise 5503
Testet e shtatzanise 33221
Kalciumi- Si te zgjidhet ushqimi i pasur me te 6776
Kalciumi, cila forme eshte me e mira 7159
Ushqimet qe duhet te shmangen gjate shtatzanise 17609
A eshte e sigurte ngrenia e peshkut gjate shtatzanise? 7610
Rendesia e ushqimit te mjaftueshem gjate shtatzanise 15131
Barra 6506
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 – 37 of 37
 • Shtatzania jave pas jave  ( 40 items )

   

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania 

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania

  Shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania shtatzania 

 • 300 Pyetje rreth shtatzanise  ( 1 item )


Klinika gjinekologjike
Planifikimi familjar
REgjistrohu!
Testet e shtatzanise
Zhvillimi i fetusit
Infertiliteti
Mjekesia.com
Advertisement