header image
Home  Per pacientet  Aborti  
Aborti
kalcium.jpg
Filter     Order     Display # 
Item Title Hits
Kontraceptivet e urgjences 3381
A do kem probleme në të ardhmen nëse dua të kem fëmijë pas abortit? 2155
A ka rreziqe dhe probleme gjate procedures se abortit? Po pas tij? 1960
Sa eshte aborti i sigurte 1723
Cfare rreziku ka nese deshton aborti? 1747
Si do te ndihem pas abortit? 2225
A eshte aborti i dhembshem? 3249
Ku duhet te kryehet aborti? 2952
Cka eshte aborti? 3012
Kondomat 2290
Kontraceptivet e urgjences 7633
Sterilizimi 1951
Keshilla per ato qe perdorin kontraceptive orale 2089
Kontraceptivet orale 6081
Aborti me tableta 6275
Aborti 5395
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 – 16 of 16
 • Ligje dhe Kode  ( 4 items )
 • Menopauza  ( 12 items )

  Me rritjen e jetegjatesise se femres. Ajo duhet e kaloj gati gjysmen e jetes se saje ne menopauze. Ne keto kushte permiresimi i cilesise se jetes ne menopuze dhe zgjidhja e problemeve qe lidhen me te eshte shume i rendesishem.

   

 • Shtatzania  ( 11 items )
  Ankesa te pergjithshme rreth barres

  Grate shtatzane mund te shfaqin nje sere ankesash. Nje pjese e te cilave nuk jane te rendesishme ne lidhje me ecurin e barres dhe mund te minimizohen me marrjen e disa masave te thjeshta dhe nuk kane nevoje per konsulta te vecanta me gjinekologun apo personelin tjeter mjeksor.

   Keshilla rreth shtatzanise me SMS falas (TekstBebi)

   

   

 • Lindja  ( 5 items )
  Lindja dhe probleme qe lidhen me te

  Lindja eshte nje proces fiziologjik, sic eshte ushqimi, gjumi e tje. Sa me shume informacion te kete gruaja shtatezane ne lidhje me lindjen aq me mire dhe me me pak ankth e perjeton ajo aktin e lindjes. Njeriu ka me shume frike nga e panjohura se nga dicka e frikshme por qe e di se ceshte.

 • Semundje Gjimekologjike  ( 27 items )
  Semundjet gjinekologjike me te shpeshta
Klinika gjinekologjike
Planifikimi familjar
REgjistrohu!
Testet e shtatzanise
Zhvillimi i fetusit
Infertiliteti
Per cdo pyetje nje pergjigje
Mjekesia.com
Advertisement