header image
Home  Per pacientet  Probleme te shtatzanise  
Shtatzania
Ankesa te pergjithshme rreth barres

Grate shtatzane mund te shfaqin nje sere ankesash. Nje pjese e te cilave nuk jane te rendesishme ne lidhje me ecurin e barres dhe mund te minimizohen me marrjen e disa masave te thjeshta dhe nuk kane nevoje per konsulta te vecanta me gjinekologun apo personelin tjeter mjeksor.

 Keshilla rreth shtatzanise me SMS falas (TekstBebi)

 

 

Filter     Order     Display # 
Item Title Hits
Arsyet qe mund tju shtyjne te prnotoni nje ekografi 597
Pyetje dhe pergjigje 41340
Ndryshimet e frymarrjes, duar, thonje, varice, shfaqja e urtikaries etje 6794
Dhimbja e kokes, shqetesimet ne zemer, hemorroidet e tje 8251
Dobesia, keputja dhe shenja te tjera 4724
Maska e barres: Ndryshimet ne lekure 3512
Urinimi i shpeshte, kapslleku, ndryshimet ne gjinj 5260
Urinimi i shpeshte, kapslleku, ndryshimet ne gjinj 3851
Urthi, te vjellat, dhimbja e mesit 5261
Historia e laparoskopise 1349
Ankesa të përgjithshme rreth barrës 4663
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 – 11 of 11
 • Ligje dhe Kode  ( 4 items )
 • Aborti  ( 16 items )
 • Menopauza  ( 12 items )

  Me rritjen e jetegjatesise se femres. Ajo duhet e kaloj gati gjysmen e jetes se saje ne menopauze. Ne keto kushte permiresimi i cilesise se jetes ne menopuze dhe zgjidhja e problemeve qe lidhen me te eshte shume i rendesishem.

   

 • Lindja  ( 5 items )
  Lindja dhe probleme qe lidhen me te

  Lindja eshte nje proces fiziologjik, sic eshte ushqimi, gjumi e tje. Sa me shume informacion te kete gruaja shtatezane ne lidhje me lindjen aq me mire dhe me me pak ankth e perjeton ajo aktin e lindjes. Njeriu ka me shume frike nga e panjohura se nga dicka e frikshme por qe e di se ceshte.

 • Semundje Gjimekologjike  ( 27 items )
  Semundjet gjinekologjike me te shpeshta
Klinika gjinekologjike
Planifikimi familjar
REgjistrohu!
Testet e shtatzanise
Zhvillimi i fetusit
Infertiliteti
Mjekesia.com
Advertisement