header image
Home  Pyetjet me te shpeshta  Menopauza  

Me rritjen e jetegjatesise se femres. Ajo duhet e kaloj gati gjysmen e jetes se saje ne menopauze. Ne keto kushte permiresimi i cilesise se jetes ne menopuze dhe zgjidhja e problemeve qe lidhen me te eshte shume i rendesishem.

 

Filter     Order     Display # 
Item Title Hits
Ndryshimet e lëkurës gjatë menopauzës 1026
Cilat jane medikamentet qe perdoren ne osteoporoze? 1125
Kkekshilla per te mbajtur kockat e forta. 1396
Cila eshte sasia e Ca dhe vitamines D qe duhet te marre per ti rruajtur kockat e forta? 933
A rrezikohem une per osteoporoze? 1060
Cfare eshte Osteoporoza? 1722
Cilat jane shenjat dhe symptomat e menopauzes? 4935
Kur ndodh menopauza? 2398
ÇFARË ËSHTË MENOPAUZA? 1886
SËMUNDJET KARDIOVASKULARE 1805
Osteoporoza 1394
Menopauza: Perkufizime 4235
Klinika gjinekologjike
Planifikimi familjar
REgjistrohu!
Testet e shtatzanise
Zhvillimi i fetusit
Infertiliteti
Mjekesia.com
Advertisement