header image
Home  Pyetjet me te shpeshta  Probleme te shtatzanise  
Ankesa te pergjithshme rreth barres

Grate shtatzane mund te shfaqin nje sere ankesash. Nje pjese e te cilave nuk jane te rendesishme ne lidhje me ecurin e barres dhe mund te minimizohen me marrjen e disa masave te thjeshta dhe nuk kane nevoje per konsulta te vecanta me gjinekologun apo personelin tjeter mjeksor.

 Keshilla rreth shtatzanise me SMS falas (TekstBebi)

 

 

Filter     Order     Display # 
Item Title Hits
Arsyet qe mund tju shtyjne te prnotoni nje ekografi 674
Pyetje dhe pergjigje 48586
Ndryshimet e frymarrjes, duar, thonje, varice, shfaqja e urtikaries etje 6994
Dhimbja e kokes, shqetesimet ne zemer, hemorroidet e tje 8670
Dobesia, keputja dhe shenja te tjera 4934
Maska e barres: Ndryshimet ne lekure 3669
Urinimi i shpeshte, kapslleku, ndryshimet ne gjinj 5544
Urinimi i shpeshte, kapslleku, ndryshimet ne gjinj 3919
Urthi, te vjellat, dhimbja e mesit 5620
Historia e laparoskopise 1392
Ankesa të përgjithshme rreth barrës 4836
Klinika gjinekologjike
Planifikimi familjar
REgjistrohu!
Testet e shtatzanise
Zhvillimi i fetusit
Infertiliteti
Mjekesia.com
Advertisement